Historia

Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z wieloma firmami oraz kontrahentami a naszymi cechami charakterystycznymi są:
wysoka jakość, rzetelność, niezawodność i przede wszystkim lojalność. 

Nasze motto biznesowe to: Skutecznie do celu!

28.12.1990

powstanie Dan Shipping and Trading Sp z o.o.

28.12.1990

od 2000

poszerzanie działalności o świadczenie usług spedycyjnych w imporcie i exporcie dla kontrahentów w rejonie Morza Bałtyckiego

od 2000

od 2010

czynny udział w rozwoju portów Kołobrzeg, Darłowo, Ustka

od 2010

od 2015

świadczenie usługi frachtowania w szerokim zakresie ładunków tzw : „dry bulk” oraz „general cargo”

od 2015

Dan Shipping and Trading Sp z o.o. powstała 28.12.1990 roku na mocy porozumienia partnerów z Polski i Danii. Od początku działalności świadczyła wysokiej jakości usługi maklerskie w zakresie transportu morskiego obsługując kilkaset statków rocznie w największych portach Polski: Szczecin, Świnoujście, Police, Gdańsk, Gdynia.

W latach 2000 znacznie poszerzyła swoją działalność o świadczenie usług spedycyjnych w imporcie oraz exporcie dla czołowych kontrahentów i gestorów ładunków w rejonie Morza Bałtyckiego.

Od roku 2010 jest znaczącym podmiotem gospodarczym, który  bierze czynny udział w rozwoju na rzecz mniejszych portów Polski: Kołobrzeg, Darłowo oraz Ustka przyczyniając się do wzrostu ich znaczenia na globalnej mapie portów bałtyckich.

Od roku 2015 Dan Shipping and Trading Sp z o.o. świadczy usługi frachtowania w bardzo szerokim zakresie ładunków tzw : „dry bulk” oraz „general cargo”.